Ljestvica poretka prijavljenih učenika
nakon PRVOG upisnog kruga ljetnog roka
(za školsku
godinu 2009./2010.)

Program: geodetski tehničar  

Popis učenika koji su ostvarili pravo  upisa

u PRVOM upisnom krugu ljetnog roka školske 2009./10. godine

red.

broj

prezime i ime

broj bodova

 
 

1.

Pranjić Ilija

59

 

2.

Tulumović Filip

59

 

3.

Debeljak Mirjana

59

 

4.

Kovačević Mile

57

 

5.

Kolić Bruno

58

 

6.

Grilec Sven

56

 

7.

Gomerečić Bruno

56

 

8.

Komanović Ivana

55

 

9.

Mišerić Josip

54

 

10.

Škledar Antun

53

 

11.

Šušković Mateo

52

 

12.

Vučić Dino

52

 

13.

Kosumi Kovačević Arijani

52

 

14.

Štivčić Filip

52

 

15.

Lukenda Danijel

52

 

16.

Milković Fran

52

 

17.

Puškarić Alemka

51

 

18.

Mitrović Damjan

51

 

19.

Turk Tomislav

51

 

20.

Domović Magdalena

51

 

21.

Glibota Vjeko

51

 

22.

Pehar Danijel

50

 

23.

Bella Zvonimir

50

 

24.

Letica Mladen

50

 

25.

Mance Vlatko

50

 

26.

Posavec Ivona

50

 

27.

Tuđa Kristijan

50

 

28.

Vaiti Leo

49

 

29.

Penava Luka

49

 

30.

Kranjčić Matija

49

 

31.

Čerimi Petra

49

 

32.

Novosel Antonio

49

 

33.

Kralj Antonio

49

 

34.

Petrić Matija

49

 

35.

Popović Goran

49

 

36.

Kulundžić Imra

49

 

37.

Krajina Kristijan

49

 

38.

Gagula Dominik

49

 

39.

Marić Jakov

49

 

40.

Budić Josipa

49

 

41.

Puhelek Luka

49

 

42.

Hulina Dora

49

 

43.

Perković Karlo

49

 

44.

Robić Matija

48

 

45.

Blažević Ivan

48

 

46.

Koprivičanec Nikolina

48

 

47.

Šimunović Jozo

48

 

48.

Kralj Franjo

48

 

49.

Stanešić Helena

48

 

50.

Bogović Sanja

48

 

51.

Softić Sandro

48

 

52.

Opšivač Nino

47

 

53.

Kostić Marko Emanuel

47

 

54.

Abrić Robert

47

 

55.

Kamenar Karlo

47

 

56.

Prenga Herdi

47

 

57.

Darapi Roberto

47

 

58.

Vincek Tomislav

47

 

59.

Kogej Nino

47

 

60.

Iviček Tomislav

47

 

61.

Sesar Tomislav

47

 

62.

Šturlić Josip

47

 

63.

Vladić Nenad

47

 

64.

Vuković Žana

47

 

65.

Turkalj Marija

47

 

66.

Džapo  Antonija

46

 

67.

Vladić Antonio

46

 

68.

Jakopec Mateo

46

 

69.

Palčić Adrijana

46

 

70.

Magaš Marko

46

 

71.

Stanković Lucija

46

 

72.

Škorić Filip

46

 

73.

Smrkulj Viktor

46

 

74.

Ivošević Igor

46

 

75.

Vogrinc Dominik

46

 

76.

Sušin Mateo

46

 

77.

Furlan Mate

46

 

78.

Medved Mihael

46

 

79.

Mandić Zvonimir

45

 

80.

Pejić Ante

45

 

81.

Karadjole Zvonko

45

 

82.

Sirovina Zlatko

45

 

83.

Buhin Tomislav

45

 

84.

Mašić Miha

45

 

85.

Čirkin Haris

45

 

86.

Šintić Leona

45

 

87.

Šimunec Vedran

45

 

88.

Bizomec Karlo

45

 

89.

Matijaš Mateo

45

 

90.

Gudec Joško

45

 

91.

Škrinjar Anita

45

 

92.

Čular Ante

45

 

93.

Pernar Dino

44

 

94.

Sinovčić Mate

44

 

95.

Sakoman Tomislav

44

 

96.

Gavran Marko

44

 

97.

Vicić Fran

44

 

98

Koščević Mislav

44

 

99.

Magdić Teo

44

 

100.

Špoljarić Luka

44

 

101.

Turić Braslav

44

 

102.

Kanižaj Anita

44

 

103.

Jusup Matej

44

 

104.

Sudar Andrea

44

 

105.

Šimecki Mislav

44

 

106.

Pavić Ivan

44

 

107.

Lovreković Antonio

44

 

108.

Tomić Ivan

pon.

 

109.

Zagorac Domagoj

pon.

 

110.

Kolak Mara

44

 

111.

Ponavljači

pon.

 

112.

Ponavljači

pon.

 

Upisi: četvrtak 2. srpnja 2009. od 8 do16 sati

Predsjednik upisnog povjerenstva                                       Ravnateljica

                      Daniela Žibrat Hulina                                                             Biserka Maurer, dipl. ing.